RɪᴄᴇDᴇʟɪᴠᴇʀʏ Tᴀᴛsᴜᴍɪ Mᴇᴇᴛ

06.07.2020

RɪᴄᴇDᴇʟɪᴠᴇʀʏ Tᴀᴛsᴜᴍɪ Mᴇᴇᴛ

První ofiko meeting pod záštitou RiceDelivery na střeše OC Šestky. Díky ClassicDrive jsme měli možnost mít parking společně s klasikama do 1999. Menší srázek, pro pár aut. Za nás do 15, Jirka plánoval asi dvojnásobek. Dopadlo to ale trochu jinak..

S Jirkou jsme se domluvili že si necháme posílat fotky aut a budem potvrzovat ty, které vybereme. Chtěli jsme udržet nějakou úroveň a hlavně jsme předešli tomu, aby lidi dělali bordel. To musim říct že se povedlo, žádný pálení, bordel, prostě nic! Díky lidem co to dodrželi.

Klasika na Áčku

Aut jsem nakonec potvrdil 26 s tím že se sejdeme o 2 hodiny dřív na Áčku, dáme kafe, okouknem auta a pozdravíme se v menším množství. Áčko jsme krásně obsadili, Plzeňskej gang vyndal sesle a byla těžká pohodka.

Společněj přejezd se tak úplně nepovedl…Půlka jela přes centrum a Barrandov a já s pár autama jsme jeli po okruhu a fotili za jízdy. V první části byl zase kameraman, tak uvidíme co z toho bude. Domlouval jsem se s 2 klukama co maj foťáky a kamarádem od kterýho mám fotku s13 na zdi, co začíná točit.

Trošku víc lidí…

Příjed na OC 6 byl v chillu, ikdyž už tam před 19 hodinou bylo víc aut než jsem čekal. Jirka posílal veterány a starší auta kam maj parkovat, my jsme si zaparkovali na Rice místa a šli jsme očumovat. Na sraz ale přijelo mnoohem víc aut než jsem čekal. Jediný co, tak ne každej parkoval úplně tam kde měl, takže občas bylo z nějakýho mustanga slyšet nadávání “kde mám k**va zaparkovat”.

Tohle už víc ohlídat nejde a holt když se akce rozkřikne a přijede mega aut i diváků jen na čumendu, tak se tomuhle člověk nevyhne. To už by to muselo bejt jen úplně uzavřený a pouštět jen registrovaný lidi a zbytek po svejch a auta o patro níž , jako to i spousta lidí bez “registrace” udělalo nebo zaparkovali dál, ikdyž maj dobrý káry.

Ameriky, BMW, japonci a PL gruz

Každopádně na akci dorazilo fakt mega libovejch aut, ať už veteráni, japonský klasiky, BMW, stance káry nebo i pěknej two-tone compact na PL značkách. Hah, takže jsem poprvé ukázal svůj novej Gruz veřejně.

Ze srazu jsem měl dobrej pocit, organizačně to asi líp na otevřenym parkingu nejde a díky dešti a úprku o patro níž se to trochu rozbilo, že nešla ani udělat soutěž o “zpěv výfuckem”. Takže to dostal Franta se skyem, kterýho sem poslouchal celou cestu z Áčka na Šestku.

A co dál?

Příště bych radši udělal akci menší, aby se dalo víc pokecat i s “cizíma” lidma. Se spoustou z vás si píšu na IG nebo FB ale v reálu moc netušim, kdo je kdo. Tim že byl na srazu Václavák a fakt narváno lidí, tak to ani nešlo. Takže Tatsumi 2 ještě letos asi spácháme, jen jinde a v menším počtu.

Reskept boiz

Shrnutím díky za návštěvu, ať už autem nebo jen na čumendu. Big props Plzeňský crew FTOPU že dorazili a ukázali svý vymazlený káry a hlavně Jirkovi z ClassicDrive, že jsme to vůbec mohli uskutečnit. Těšim se na velkej Classic, kam přijedu určitě jako divák. No a co uspořádáme jako Rice, to se ještě uvidí..stancík zas na chvilku stačil.

Nezáleží jak s autem jezdíš, ale jak u něj stojíš…

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop