Radujte se z maličkostí

09.04.2023

Radujte se z maličkostí

Mám aktuálně 7 aut..teoreticky 8. Na skoro všech je nějaká práce, co bych měl udělat nebo to mám v plánu. Vyžaduje to ale víc času, peněz, připravit se, dílnu atd..

Proto mám vždycky rád ty svoje nejlevnější “vraky”. U nich to totiž nemusím moc řešit, jako třeba u iso compactu. Chci vyřešit zavírání dveří, protože tam chybí klika? Ve svejch krámech mám fake tsurikawu, co jsem si koupil před 5 lety na Aliexpressu. Takže stačí už jen vrut a chytit do do první díry ve dveřích, co vidim. Level uspokojení 1000, funkčnost taky 1000 a dokonce mi to i chválí lidi na trackdays, že to vypadá cool..

Občas  se zasekávalo zavírání dveří, protože je volnej tapec. Stačilo najít vhodně dlouhou samořezku a je to. Tapec už je stejně zničenej, dotáhnout tak akorát aby se dveře akorát otevíraly a přichází další uspokojení. 

Vyměnit čínskej kužel na sání byla taky Have To věc. A řekl bych, že i dost funkční úprava  zpátky na sérii. Origo airbox (s radioaktivním znakem, proč..) je na místě a dokonce už to drží na volnoběh krásně otáčky. Z toho mám největší radost, na semaforech jsem totiž vypadal že to pořád prošlapuju jak nějakej osmnáctiletej fracek. 

A protože už sem starej a rozumnej, přichází na řadu držák na hasičák. Jeden mám z dissile, pod spolujezdcovu sedačku. S kobercem se s tím trochu peru, narvat ho tam ale jakmile se chytí matičky na závit tak už pak stačí jen hrubá síla. 

Tyhle little things mě dost uspokojujou, tím že jezdím teď 318ti celkem dost často i do práce (kdyby náhodou sněžilo nebo pršelo) a celkově mě to lehký low hp hero autíčko prostě sakra baví. Tohle sem si udělal při pauze na kafe během svý práce. A mám z toho prostě radost. Takže tak, je super mít vyladěný auta ale mít i tyhle levný křápy s tapcem na vruty je taky fajn. 

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop