Japfest 2022 – Festival JapanRacing kopií

27.02.2023

Japfest 2022 – Festival JapanRacing kopií

Compact je pořád rozdělaný, takže jsme s kamarádem sedli do daily Megane GT205 a vyrazili 3 hodiny směr Japfest. Je to opravdu kousek a na tomhle srazu jsem ještě nebyl, tak po menší párty na Jirku Neumanna a jeho 80/90’s v Lucerně dáváme kámen nůžky o to, kdo bude řídit a vyrážíme (prohrál sem, ale z Lukáše to ještě pěkně táhne takže je to asi dobře..).

Na těhlech akcích mám rád i parkoviště. V ČR se dost často stává, že jsou tam i mnohem hezčí auta než na samotnym srazu. Tady jsme ale v Polsku, takže je tu hodně pašíků s OBŘÍMA anténama a pár Civiců na fake kolech.. Aspoň že já mám na GT nefejkový SSR, to mě hřeje u srdíčka. Pár pěknejch aut se tu ale taky našlo…

Drifty na JapFestu

Hned za vstupem už ale vidíme drift zónu a S13 jak to tam ládujou bokem. Čumíme jak puk, netušili jsme že tu bude takováhle pěkná dráha. Na trati hned 5 aut za sebou, jezdí se skoro pořád, nečeká se…Je to skvělý, všechny auta vypadaj nadupaně. Teda až na jednu miatu, která jede vždy 100m za ostatníma a chudák to tam tlačí ze všech sil, aby jel bokem. Škoda že s sebou nemám „low hp hero“ nálepku, tenhle si jí zasloužil.

Drifty musím říct že super, naposledy jsem viděl asi letiště v Týnci a nějaký finále PRO v CDS a tohle se s tím nedá vůbec rovnat…Fakt je mi toho českýho driftu dost líto, ta Sosnová byla vždycky fajn, člověk vzal přítelkyni, seděl a koukal, prošel depa, dal si svíčkovou v kantýně. No snad se to zlepší, i tyhle sranda drifty v Polsku stojí totiž za výlet z Čech mnohem víc než jet na letiště koukat na sudy a pomalou trať.

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop