Prodám svoje auto!

14.03.2020

Prodám svoje auto!

Pokud jste si tohle někdy u svýho drifťáka, projektu nebo auta co prostě nemáte na ježdění do tesca neřekli, asi je něco špatně….Nebo máte moc peněz a neřešíte.

Mě to u žlutý s13 popadlo teď

Říkal jsem si, že jí budu dělat delší dobu ale udělám jí pořádně.

  • V garáži mám SR20DET, kde chci udělat generálku a někdy během roku udělat swap.
  • Koupil jsem rejdový adaptéry od GKtech, kde s poštou a clem vyšli nějak mezi 5-6 tis.
  • Adaptér na druhý brzdiče pro vlastní okruh na hydro z All4drift, taky okolo 4 tisíc.
  • Druhý brzdiče na s13 dozadu. Jedny byli z 240sx který jsou jiný (maj stock ručku taky na kotouč, ne na buben), takže sme kupoval druhý z 200sx.
  • Apexi PowerFC pro SR-ko. Věc co jsem vždycky chtěl mít v autě, ikdyž sem ani moc netušil co to umí..
  • Rozpěry pod přední blatníky, zadní rozpěru horní i dolní
  • A spoustu dalších spotřebních věcí, co se sluší a patří pro starý auto co dostává na prdel

A teď proč sem to chtěl prodat?

Možná ještě chci, ale každej v ČR by to chtěl za stravenku a jeden respirátor…

Rejdovej adaptér je top, bohužel přišel v krabičce kde je kód pro adaptér na s14. Ten je stejnej, jenže u toho na s13 jsou potřeba ještě dva válečky a dvě podložky. Válečky jsou trochu atypický, takže se nedaj jen tak někde najít v dílně a bez nich to ta prostě nejde… a teď to budu řešit s Australskou firmou, pecka!

Adaptér na brzdiče? Neni o něm žádný info (už od výrobce, za to Standa nemůže). Takže jsem si to všechno zjistil tim, že to nesedělo. Kvůli adaptéru se musí uříznout původní držák na třmeny – s tim jsem ok. Ale třmeny na to nesedí? Mám celkem 3 páry a ani jeden tam kurva nesedí. Koukám na net a zjišťuju že to vypadá tak, že PMC to okopčili od GKtechu…a ty jsou jen na zadní třmeny ze 300zx Z32, skylinu R32, R33 nebo R34. Ty se u nás SKVĚLE sháněj a jsou na každym rohu!

Ještě že mám Vochyho

Domlouvil sem se s Vochym že si pro auto dojedu. Dal mi tam rozpěry, zjistil že prosakuje volej pod víkama ventilů. Přední nárazník je celkem už dost rozmrdanej (za to můžu už i já..) a složil auto zpátky, než neseženu věci co chybí nebo nesedí. Najít někoho ke komu bych to dal a věřil, že tam něco neposere je taky super věc.

Tak sem si v hlavě pohrával s myšlenou, že sem do toho auta už vrazil dost peněz a nic extra z toho. A vypadá to že tam ještě tak 10x tolik narvu…a napadlo mě, že bych to mohl prostě prodat.

Jenže co pak?

Koupil bych si compacta, byl rok šťastnej a pak by mě začalo srát, že rvu peníze do BMW, který nemám rád…A co jinýho si koupit? Aby to mělo trochu duši, bavilo mě to a i to nějak fungovalo?

Takže auto si asi nechám, holt budu občas trpět a bude mě to stát víc peněz ale co se dá dělat. Ale když se to objeví na bazoši, tak se nedivte…znáte to určitě sami taky…

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop