Nuda na Áčku

26.08.2023

Nuda na Áčku

Zajel sem po delší době na Áčko, podívat se na kamarádovu novou e46 330i v kombíku. Je to prej rare kombík, 33 jahre edice od prvního BMW kombíku ever. Je vyrobeno jen 333 kusů v týhle specifikaci a mkový barvě Silverstone metallic.

M54B30 jede pěkne, je to z nejsilnější z těhlech M motorů mimo S-skový a na tomhle autě je přetěsněný úplně všechno, repas vanosů a fakt to nikde ani neteče. Takže jsem se rád projel, je to hodně “pohodlný” ale věřim že Lukáš z toho udělá sypačku. Je v plánu svor, já ho přemluvim i na hydro a na zasněžený Sosnový to bude teprve sranda.

Benzinka byla plná aut, stencíky, nestencíky, ošklivý auta, pěkný auta ale bylo hezký vidět i přijet S14, R33 a super věc, kluky jak si mění světla na složený s15. Klasickej servis na áčku, tak to má bejt. Já byl bokem, přece jen sem trochu asociál a tak jsem zastavil u LPG a dělal že tam nejsem. Jsem starší a mám už rád klid.

Když už jsem chtěl po kávě a projížďce odjet, vidim že přichází jeden OG, Shatsu boi a aktuálně řidič zběsilý Micry K11. Tu jsem ještě na živo neviděl, jen hltám každej instagramovej post a tak jsem se šel hned podívat.

Kluci s Micrama měli sraz. Jenže jsou tak malý, že je přehlídnete jak nic a tak jsem si jich ze začátku nevšiml. Krásnej Nardi volant, Recaro SPG-N sedačka a na R13 watanabe kolech. Jo a nejlepší anténkou, jak kdyby to bylo RC autíčko. Je to moc pěkný auto, je vidět že Zemosh má styl a ví co je dobrý. A to auto má něco málo přes 800kg, krásný. Tenhle kluk taky píše blog https://cupholder.jp/ a vzhledem k tomu že toho dost ví, tak to bude mít pro vás oproti rice blogu i nějakej přínos.

Takže nakonec z jedný kávy a projetí sériový e46 to byl pěkně strávený čas. A díky tomu že jsem u sebe měl foťák, tak jsem si i vycvaknul pár fotek.

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop