Hate, trolling a influenceři aka WeHit4kFollows

13.05.2020

Hate, trolling a influenceři aka WeHit4kFollows

Chtěl jsem něco podobnýho napsat už dělší dobu. Lidi se mě ptají, proč nesnášíme toho a tamtoho. Věří, že jsem s Focusem ST první den naboural při driftu do sloupu a celkově berou internety fakt vážně.

Bude to teda celkem komplikovanej článek, ale zkusim to napsat tak nějak srozumitelně a vynechat deepshit, protože Ricedelivery je o hodně věcech, ale o tomhle rozhodně ne.

Odpovědnost

Protože jsme hitli už přes 4k lidí na fb a na instagramu máme taky slušný čísla (hlavně jste mega aktivní, což všichni až na mojí přítelkyni cení – odepisovat občas zabere i hodiny), chci do našeho contentu vnést trochu pořádek.

Už nás sleduje dost lidí, co toho o nás moc neví, neznají nás a tak netuší, co čekat. To teda občas netušíme ani my sami…ale prostě když nás něco napadne a vypadá to jako prdel, tak to uděláme. Ať už se jedná o auta, příspěvky nebo cokoliv jinýho.

Rozhodně nejsme ale nějaká seriózní stránka o autech, nikoho neučíme jak se má chovat a jak jezdit, spíš si z toho děláme tak trochu prdel (a taky sami ze sebe). A když někdo mele h***a, tak se tomu patřičně vysmějem

Jůtubeři a influenceři

Když dáváte totiž věci veřejně, musíte počítat s tím že je lidi uvidí. Když řeknete blbost, tak si toho lidi všimnou a některý si za to z vás budou dělat srandu. Když se snažíte tvářit seriózně a pak řeknete totální bullshit, je to prostě průser.

Nejhorší ale je, že to i vezme dost lidí třeba vážně a uvěří vám! A to je ta zodpovědnost, co si dost lidí neuvědomuje a sypou h***a na net…

Když už nepřemejšlí lidi co točí content, musí aspoň přemejšlet lidi co ho sledujou. Občas totiž každej řekne blbost, ujede mu to a ani mu to nedojde ale pak se to rozšíří internetem jako korona a lidi to berou za Bibli.

Hate

Asi nejdůležitější část tohohle blogu. Naschvál na závěr takže k ní polovina lidí ani nedojde a budou si myslet pořád svoje. Když někdo řekne do éteru, že potřebuje na hoření aspoň “dvatrojku”, je to pro nás prdel.

Dost lidí okolo mě mi nonstop dokazujou, že když nemaj obě ruce levý, jezdí tandemy i s 1.8, open diffem a je jim to vlastně jedno co řídí.

Tohle byla narážka třeba na Lukáše a jeho brand Furtbokem. A teď jak to mezi náma je? Lukáše osobně moc neznám ale řešili jsme spolu už dost věcí, moc ochotně mi nabízel díly na s13 a celkově je to fajn hodnej kluk. Nemám s ním žádnej problém, ať se vyzná v autech nebo ne, umí řídit nebo ne…je mi to fuk. Už jsem mu psal že naše stránka je prostě pro prdel, tak ať to tak taky bere, zasměje se tomu a nebere to špatně.

Další mrtvej brand je EmpireCruisers a Serhij. To je kapitola sama o sobě..haha. Serhije znám osobně, taky je to fajn kluk jen mi přijde že se pořád hledá a teda dokáže na net jednou za čas vypustit dobrou píčovinu. Na to má teda talent, to se mu musí nechat! Nám se pak rodí v hlavně jeden nápad na parodii za druhym, až z toho bolí břišáky…Jinak to je ale taky kluk se kterým si klidně dám kafe, pokecáme o autech a “nie mam problemu”.

Občas si ještě vystřelíme z CDS, tam jsou taky jednou za čas slušný bizárky a celebrity show, ale tahle strana driftu mě moc nebaví..nepřijde mi to moc ten správnej způsob driftování. CDS pro mě byl v topu když jezdil Roman Kříž a Lukáš “Friťák” Rožníček. Punk, ČISTÁ ZÁBAVA a prostě show jak debil, i když se jelo s TDS v hovnech…

Co na závěr?

Srandu si dělám z věcí co jsou vtipný nebo přehnaný. Neudělal bych ale nikdy reklamu někomu koho nemám opravdu rád, kdo mi přijde že je zmrd. Negativní reklama je taky reklama a proto si kupujte nálepky FurtPolem nebo jezděte na svodidla srazy se Sergejem, nic proti tomu nemám, ale srandu si z nich budu dělat i dál a doufám že přijde i nějakej feedback o RICE, abych se taky zasmál.

Pro lidi co hltaj videa po hodinách a jsou nonstop na netu: Trochu při tom přemejšlejte a nevěřte všemu co my nebo i jiný serious youtubeři daj na internet. Jak říkal Abraham Lincoln, ne vše, co je na internetu, je pravda.

Takže “keep it street” a jdem to hodit na net s vtípkem na Empajr, kterej vás sem asi dovede a Sergeje trochu nasere…sorry kámo.

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop