Budeme youtuberi!

13.11.2023

Budeme youtuberi!

Nedávno jsem takhle poslouchal podcast s Jirkou Králem, a tak mě napadlo, že bychom taky mohli být youtuberi. Myslím jako profíci, ti, co to myslí vážně! Ne, že bychom mysleli vážně to, co děláme. Ale budeme myslet vážně nahrávání videí, posílání nálepek dřív než za 3 měsíce a to, co k profi youtuberství patří. Možná…

Každopádně třetí víkend po sobě jsem opět vydal video, a díky tomu máme kompletní playlist s Gumbalkánem a naší výpravou upraveným offroadem Dodge Grand Caravan.

Nürburgring

Další dvě videa budou z našeho výletu na Nürburgring. Už vyšel podcast, pilotní zkušební díl, ale máme natočené i videa a zážitky přímo z výletu. Tam se můžete těšit v hlavní roli na toyotu JZX a mou daily Megane GT 205. Vzhledem k ježdění, které je celkem dlouhé, to budou asi dva vlogy 👍

Zimní Sosnová

Pak tam máme ještě minimálně jeden trackday v Sosnové ze zimy s 318ti compactem a toyotou, to byla mega prdel. Na to se taky těším, super ježdění a i pár dobrých tandemu 😁

DriftCorporation

Další v řadě bude asi celodenní drift trackday od Drift Corporation na Sosnové, to už s V8 compactem. Pěkné ježdění, Sosnová na suchu byla užita. Super den a dobrá akce na rozježdění, i když na závěr sezóny.

ReviloRide III

A jeden z posledních vlogů, co máme natočený, je další akce a to Reviloride 3. To bylo top? Ideální závěr sezóny s kamarády, pohodové ježdění, vození lidí a i nějaké tandemy na závěr! Také jediná akce, kde jsme jezdili s V8 compactem a toyotou najednou, takže fakt super.

Real Japan

A co je aktuální? Madish je v Japonsku, užívá si tam auta, nákupy nářadí volantu a časáků v UpGarage a celkově sonduje, ať nás tam příští rok může vzít taky na RiceJapan trip (opravdu nepůjdeme lyžovat, na to musíte s jinou agenturou)..takže pilně natáčí a tyhle videa budou taky zajímavá.

Winter 325i

A já v Praze se mezitím připravuji na tuhou zimu. Takže postupně začínám dávat dohromady BMW E46 325i, která je zatím stock, ale už mám natočeno pár věcí, včetně naladění jednotky a upravení drobností + nakoupený podvozek, kola, pneu, rejdy a už to snad brzy dám vše na auto!

A co to znamená pro vás? Každou neděli od 20:00 nové video, a když budeme stíhat stříhat dohromady s hepnarphotography, tak ať máte hezké Vánoce, možná i jedno bonusové během týdne.

Takže jak říkají youtuberi: „lajk, šér, hate, kafe, a subs“

https://www.youtube.com/ricedeliverycz

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop