Advan Wagon – e36 328i drift spec

18.11.2019

Advan Wagon – e36 328i drift spec

BMW e36 328i, r.v. 1996 , touring, najeto 175 tisíc km. 

Motor 100% série ježděná na Shell Helix Ultra 10w-60. Zapojený větrák od AC na samostatné ovladání.

Úpravy

Podvozek kompletně ve žlutých polyuretanech od Deuter Motorsport, stavitelný podvozek TA technix, přední adaptéry na rejdy 30% + performance ramena All4Drift rozšířené o 4 cm na každé straně. Horní stavitelné uložení také od All4Drift. Originální 19mm přední stabilizátor. Geometrie naladěná na drift od Romana Kříže – G-point motorsport.

Náprava opískovaná, pozinkovaná a nalakovaná. Navařené výztuhy uchycení nápravy do podlahy.

Zadní differenciál 188 zavařený s poměrem 3,73 (vnitřek z differenciálu e34). Sériový výfuk s odlehčenou koncovkou – polská druhovýroba origo výfuku.

Nové Starline sport chlazený kotouče + destičky ATE ceramic vepředu.
Vzadu také nové kotouče a desky + nové pakny na stock ruční brzě. 

Přední i zadní horní rozpěra.

Interiér

Sportovní odsazený volant, skořepinový sedačka fake Bride s pojezdy, vysoká hydraulická ručka PeePro s válečkem 17mm zapojená do okruhu (zachovalá sériová ručka).

Od zadních sedaček komplet vyndaný interiér i včetně uřízlé stropnice. Přední část zachovaná i s tapecy, eletrickým ovládáním oken + rádio s plameny.

Exteriér

Polep kvalitní folií Oracal 970 ve stylu ADVAN + bílé nápisy. Přední upravený nárazník s hliníkovou mřížkou, zadní náraník s m-paket difuzorem.

Nová přední světla s čočkami. Karoserie v dobrém stavu.

Vyřezané blatníky a našroubované fender flares /rozšířené lemy 5 cm z All4Drift na nýtovacích maticích (dají se v pohodě sundat). Plech zadního blatníku svařený a zatmelený .

Finální cena prodeje byla 120 000 kč na sériových kolech + plné auto plechových disků.

Cart

Your Cart is Empty

Back To Shop